Semináře Access Consciousness®

Access Bars

Energetický facelift

Tělesné procesy

Access Bars®

Mezinárodně certifikovaný jednodenní kurz, během kterého se naučíte, jak tento tělesný proces spouštět. Access Bars® je modalita, která pracuje s 32 body na hlavě, ty se vztahují k různým oblastem v našem životem. Bars® přináší uvolnění a relaxaci pro naše tělo a uvolňují nahromaděnou myšlenkovou, pocitovou a emocionální energii ať už naši vlastní nebo převzatou od někoho jiného a rozpouští omezující přesvědčení a postoje, které jsme učinili důležitými. 

2x poskytnete a 2x přijmete Bars sezení

Součástí kurzu je seznámení s nástroji Access Consciousness® a čistícím prohlášením. Ty umožňují změnu reality, kterou si ve svém životě vytváříme.

Pro kurz nejsou třeba žádné předpoklady.

Cena kurzu je 7850 Kč, při opakování 3 925 Kč.

Děti do 15 let se účastní kurzu zdarma, do 17 let platí polovinu kurzovného.

Děti jsou na kurzu vítány. Budete překvapeni s jakou lehkostí a rychlostí děti Bars® spouští.

Pokud byste měli zájem o kurz Access Bars® a vypsané termíny vám nevyhovují, kontaktujte mě a můžeme ho společně vytvořit. Při dvou a více účastnících i v jiném městě ČR.

ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT

Access Energetický Facelift omlazuje, vyživuje a oživuje naše těla. Rozpouští naše soudy o těle i naše úhly pohledu na věk a nezbytnost stárnutí. Proměňuje a projasňuje naši tvář i celé tělo. Co by pro vás vytvořilo, mít tento tělesný proces ve vašem životě, poskytovat ho a dopřávat si tuto energetickou koupel? Co kdyby jeden den přinesl zcela jiné možnosti v péči o vaše tělo?

Během kurzu tento proces 2x obdržíte a 2x dáváte

Pro kurz nejsou třeba žádné předpoklady, jen ochota přijímat a seznámit se s něčím novým.

Cena kurzu je 10 000 Kč, při opakování 5 000 Kč.

Děti do 15 let se účastní kurzu zdarma, do 17 let platí polovinu kurzovného.

Po absolvování kurzu se stáváte praktikem Access Energetic Facelift™ a obdržíte certifikát opravňující tuto metodu okamžitě zahrnout do vaší praxe.

Vezměte s sebou kamarádku a přijďte si užít den s péčí o sebe.

Pokud byste měli zájem o kurz Energetického faceliftu a vypsané termíny vám nevyhovují, kontaktujte mě a můžeme ho společně vytvořit. Při dvou a více účastnících i v jiném městě ČR.

ACCESS TĚLESNÉ PROCESY

Nakolik jste přítomni se svým tělem? Věnujete mu pozornost? Nasloucháte mu? Často jsme už jako děti o spojení se svým tělem přišli. Jaké by to bylo ho znovu obnovit a užívat si kapacit a darů bytí v těle a s tělem?

Během tříhodinového kurzu se seznámíte s jedním tělesným procesem Access Consciousness®. Setkáte se s energií tohoto procesu, tělesný proces obdržíte i darujete. Budete přítomní a vědomí si svého těla i těl ostatních účastníků kurzu.

Pro kurz nejsou třeba žádné předpoklady, jen ochota přijímat a seznámit se s něčím novým.

Ceny jednotlivých kurzů naleznete v kalendáři akcí.

Děti do 15 let se účastní kurzu zdarma, do 17 let platí polovinu kurzovného.

Pokud byste měli zájem o kurz určitého tělesného procesu kontaktujte mě a můžeme ho společně vytvořit.

Máte zájem o konzultaci?

Pošlete mi zprávu:

Souhlas