Access Bars®

je tělesný proces Access Consciousness®. Přináší uvolnění, relaxaci, odpočinek a když si to vyberete, tak i mnohem víc.

Access Bars® je modalita, která pracuje s 32 body na hlavě, které se vztahují k různým oblastem v našem životě. Bars uvolňují elektrický náboj našich myšlenek, emocí a pocitů z našich těl. Jaké by to bylo, kdybyste zastavili nekonečný proud vašich myšlenek? Co by to vytvořilo pro vás a vaše tělo?

Kolik závěrů a limitů jsme si během života vytvořili o tom kým jsme a co pro nás je a není možné? Kolik jsme jich koupili od ostatních – rodičů, učitelů, partnerů a dalších lidí v našich životech? A byli byste ochotni se jich vzdát?

Bars rozpouští naše soudy a pevné úhly pohledu ať už o nás samotných nebo o ostatních a tím nám do života vnáší další možnosti.

Začneme být více přítomni ve svém životě a minulost se nepromítá do budoucnosti stejným způsobem. Bars učí naše tělo přijímat. Navozují stav klidu a prostoru, uvolňují úzkosti a podporují zdravý a vyživující spánek.

Podporují nás v tom vnímat, kým doopravdy jsme a mít víc a víc sami sebe. Jaké by to bylo nechat vaše tělo rozeznít vámi? Co kdyby váš život mohl být radostný, lehký a barevný? Vybrali byste si to?

 

Bars nás vedou do bytí v přijímání místo bytí v odporu, fungování a oddělenosti.

Vnáší do života lehkost a radost, péči a laskavost k sobě. Podporují naši schopnost přijímat a vytvářet možnosti a hojnost na různých úrovních našeho života. Vytváří prostor, kdy si můžeme dopřát to, po čem toužíme. Usnadňují změnu, když si ji vybereme.

Bars sezení trvá 60 – 90 minut, jeho součástí může být osobní facilitace.

Pro děti jsou bars sezení kratší 30 – 45 minut.

Co si z daného sezení odnesete, záleží i na vás… nakolik jste ochotní přijímat?

Pro mě jsou Bars kouzlem… přinesli mi do života lehkost a prostor s mým tělem, který i když jsem zažívala i předtím, nedokázala jsem si ho udržet.

Přinesli mi změnu v oblasti, kde jsem ji vůbec nečekala. Po absolvování kurzu jsem začala rozumět anglicky, i když jsem byla léta věčný začátečník. A těch změn je stále víc. Díky nástrojům, Access Consciousness si pro sebe vybírám více radosti a toho, po čem opravdu toužím. Vše v životě ke mně přichází s lehkostí radostí a slávou ®