Tělesné procesy

Čím je pro vás vaše tělo? Něco, co vás bolí, trápí, brzdí? Něco co je zdrojem problémů? Nebo je to váš partner? Něco, co vás vede, poskytuje vám informace? Něco, co si můžete užívat? Zdroj radosti a potěšení?

Naše tělo je vnímavým organismem, neustále s námi komunikuje a poskytuje nám vědomí o tom, co se kolem nás děje, co je pro nás prospěšné a co ne. Ukládá do sebe myšlenky, pocity a emoce, které nás životem provází. Ne vždy své tělo vnímáme a jsme ochotni mu naslouchat a někdy tělu věnujeme pozornost až když přijde bolest či nemoc. Chtěli byste být více přítomni se svým tělem? Byli byste ochotni změnit přístup ke svému tělu? Jaké léčivé kapacity vaše tělo má?

Tělesné procesy Access Consciousness® byly navrženy tak, aby:

pozvaly vaše tělo do větší lehkosti,

vaše tělo vyživily a opečovaly,

umožnily návrat do zdraví a usnadnily regeneraci,

uvolnily soudy a omezení, které jsme v těle uložili a uzamkli,

přinesly více vědomí a možností do našeho života.

Kdykoli se pracuje s tělem, změní se i další oblasti života.

Gary Douglas – zakladatel Access Consciousness®

Můžu vám nabídnout víc než 50 tělesných procesů. Záleží, který si vy a vaše tělo vyberete. Zde jsou některé z nich:

MTVSS – podporuje imunitu a celkovou vitalitu těla. Aktivuje sebeozdravné procesy v těle, je velmi příjemný a vyživující. Je možné ho použít při bolestech kloubů a vůbec bolestech pohybového aparátu.

Lymfa – rozproudí vaši lymfu a tím i vaši energii, přináší do těla lehkost a pohyb. Ovlivňuje i sluch a problémy s hučením či pískáním v uchu.

Korekce zraku – zlepšuje zrak a je účinný i při problémech s nosními dutinami. Vnáší do života více jasnosti.

Odbourání následků očkování z těla 

Buněčná paměť – dynamický proces, který uvolňuje traumata uložená v těle. Vymaže paměť traumatu, kterou buňka neopustila, podporuje zdravení. Skvělý  pro práci s jizvami ať už nedávnými nebo starými, včetně vnitřních jizev např. po chirurgickém zákroku.

Při přijímání procesu ležíte v oblečení pohodlně na lehátku. 

Sezení trvá 60 – 90 minut

Jaké by to bylo být se svým tělem v souladu, přijímat od něho a obdarovávat ho? Zahrnout ho do svého života a spolu s ním tvořit svou realitu? Jakým darem pro vás může vaše tělo být?