Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Konstelační večírek

1 února @ 17:00 - 21:00

950Kč
Konstelační večírek

Srdečně Tě zveme do společenství žen na otevřený večer v konstelačním poli. Můžeme se podívat na jakékoli téma, kterým se teď zabýváš – vztahy, peníze, práce…

Součástí večera bude i meditace pro naladění se na sebe a uvolnění se do svého ženství.

Přijď se vyživit, zrelaxovat, inspirovat.

Na vnitřní úrovni se nás dotýká každá konstelace, protože věci se dostávají na své místo. Rozpustí se energetický a emoční náboj a my jsme svobodní žít svůj vlastní život. Vytváří se prostor, kde máme spojení se sebou, se svým vnitřním vedením a jsme v souladu i se světem kolem nás.

Těšíme se

Simona, Verča, Eva

Investice do večera je 950 Kč, pokud si postavíš vlastní konstelaci tak 1500 Kč.

Konstelacemi provází Simona Hrabalová.

Více informací o Simoně najdete na www.simonahrabalova.cz

Kontakty pro přihlášení a případné otázky:

Veronika – 603 989 587

Simona – 608 530 271

Více o konstelacích:

Konstelace nám dovolují nahlédnout na dynamiku v rodinných a jiných systémech (práce, firma, škola,) jinak, než jak jsme zvyklí. Dovolují nám nahlédnout souvislosti, vztahy a pohyby, které nám často zůstávají skryté a přesto ovlivňují, kam směřujeme a jak prožíváme své životy.

Odhalují skryté příčiny problémů, které se prolínají do různých životních situací. Někdy nevědomě následujeme osudy svých předků, pomáháme jim nést jejich osud. V rodových liniích se pak opakují podobné příběhy, vzorce.

Díky konstelacím můžeme být přítomni i s tím obtížným a bolestným, co se v našich rodinných systémech stalo a čerpat z toho sílu. Může se jednat o uctění těch, kteří měli obtížný osud, byli vyloučeni nebo zemřeli brzy. Vyrovnání se s rodiči a navrácení pocitů tam, kam patří – může jít například o vztek, smutek, vinu. Stejně tak se může jednat o uznání důležitých vztahů i toho, že už skončili.

Co kdybychom mohli čerpat sílu a podporu ze svých kořenů a přitom se vydat svým vlastním směrem?

Konstelační metodou se můžeme podívat na témata, která se týkají vztahů, práce, peněz a hojnosti, zdraví i dalších oblastí života.

Podrobnosti

Datum:
1 února
Čas:
17:00 - 21:00
Cena:
950Kč

Pořadatel

Na vlnách života
Telefon
+420 608 530 271
Email
hrabalova@gmail.com

Místo konání

Mint salon, Vackova 1064/39
Vackova 1064/39
Brno, Česká Republika 61200 Česká republika
+ Google Mapa